WhatsApp
Telefon
  • Kurtuluş Mah. Hastane Cad. No:7 Nilüfer/BURSA
Hastahane ve Sağlık Merkezi Temizliği

Hastahane ve Sağlık Merkezi Temizliği

Elizan Temizlik Hizmetleri olarak hastane temizliğinde dikkate aldığımız en önemli unsur tüm alanların sadece temizlenmesi değil ayni zamanda %100 hijyenik ve dezenfekte edilmiş olmasıdır. Ayrıca Beta Temizlik Hizmetleri olarak Hastane temizliklerinde insan sağlığına zarar vermeyen, doğal temizlik ürünleri ile temizlik ve dezenfektanlar la yapılmaktadır.

Hastane temizliğinde kullandığımız temizlik ürünleri Avrupa Birliği onaylı ve Türkiye de Hıfsızsıha onaylı temizlik ürünleridir. Temizlik esnasında kullanılan kat arabaları, makine, bez, kova gibi ürünlerin hassasiyetle seçilip her alanda ayrı bir kova ve bez tercih edilip tek seferlik kullandıktan sonra bir sonraki temizlikte kesinlikle kullanmamaktayız. kovaların ve diğer plastik aparatların kullanım sonrası temiz bir şekilde yıkanıp dezenfekte edilmesinden sonra kullanıma sunmaktayız. Hastane temizliği diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi inşaat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizlik hizmeti, taşınma öncesi temizliği ve faaliyetteki hastane temizliği gibi olabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik kaç saat sürüyor ?

Temizlenecek yere personellerimizle birlikte , şirketimizin aracıyla sabah saatlerinde geliyoruz ve temizliği bitirmeden  çıkmıyoruz, bu sebeble yapılan temizleme hizmetiniz memnuniyet garantisi ile tamamlanıyor  . Bitmeyen istisnai durumlarda , aynı  gün öğleden  sonra saatlerin de destek ekiplerimizle  temizliği bitiriyoruz.

Tabii ki , En Az (1)  bir gün önceden temizlik için randevu aldığınız günü erteleyebilir , arzu ederseniz de temizliği iptal ettirebilirsiniz . Temizlik iptali için iletişim kısmımızda bulunan adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sigara kullanan ve kullanmayan personellerimiz mevcut . Kullanan personellerimiz kesinlikle kapalı alanda ( ofisiniz de , eviniz de ) sigara içmez . Ben yine de sigara kullanmayan temizlik personeli istiyorum diyorsanız , randevu alırken belirtmeniz yeterlidir.

Temizlik yapılacak yerin büyüklüğüne , oda ve cam sayısına göre temizlenecek yere personel yönlendiriyoruz . Kaç temizlik personelinin geleceğini , daha fazla bilgi ve fiyat almak için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz .

Elizan Temizlik Şirketimiz de fiyatlar , temizleteceğiniz yerin m² si , temizlenecek yerin konumu ve temizlenecek yerde çalışacak temizlik personelinin sayısına göre en uygun  fiyatlar  ile hesaplanır . Temizlik malzemeleri bize aittir . Ek ücret olarak hesaplanmaz .