WhatsApp
Telefon
  • Kurtuluş Mah. Hastane Cad. No:7 Nilüfer/BURSA
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Elizan Temizlik firması olarak inşaat sonrası temizlik, eve yerleşmeden ve eşyaları taşımadan önce ince ayrıntılı olarak yapılmalıdır ve profesyonel hizmet gerektirmektedir. Çok yorucu ve zaman harcanması gereken inşaat temizliğinde bütün inşaat kalıntıları temizlenerek teslim edilmektedir.

İnşaat sonrası temizlikten sonra evinize sorunsuz bir şekilde gönül rahatlığıyla yerleşebilirsiniz. İnşaat sonrası oluşan çöplerin toparlanması, ince tozların temizliği, cam ve fayansların üzerinde oluşan kaba kirlerin yüzeylere zarar vermeden temizlenmesi, pencelerdeki koruyucu bantların ve etiketlerin sökülmesi, harç ve sıva lekelerinin temizlenmesi, parkelerdeki kurumuş çıkarılması zor izleri temizleme, peteklerin iç ve dış temizlikleri, doğalgaz boruları, balkondaki ve mermerdeki sıva kalıntılarının temizlenmesi, mutfak dolaplarının iç ve dış temizlikleri, banyodaki fayans ve zeminin temizliği gibi her alanı temizlemeyi içermektedir.

İnşaat sonrası yapılacak olan temizlik işlemlerinde evin büyüklüğüne ve temizlik durumuna göre personel gönderilmektedir. Evinizdeki her ince detay dip köşe temizlenerek tertemiz bir şekilde bırakılmaktadır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik kaç saat sürüyor ?

Temizlenecek yere personellerimizle birlikte , şirketimizin aracıyla sabah saatlerinde geliyoruz ve temizliği bitirmeden  çıkmıyoruz, bu sebeble yapılan temizleme hizmetiniz memnuniyet garantisi ile tamamlanıyor  . Bitmeyen istisnai durumlarda , aynı  gün öğleden  sonra saatlerin de destek ekiplerimizle  temizliği bitiriyoruz.

Tabii ki , En Az (1)  bir gün önceden temizlik için randevu aldığınız günü erteleyebilir , arzu ederseniz de temizliği iptal ettirebilirsiniz . Temizlik iptali için iletişim kısmımızda bulunan adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sigara kullanan ve kullanmayan personellerimiz mevcut . Kullanan personellerimiz kesinlikle kapalı alanda ( ofisiniz de , eviniz de ) sigara içmez . Ben yine de sigara kullanmayan temizlik personeli istiyorum diyorsanız , randevu alırken belirtmeniz yeterlidir.

Temizlik yapılacak yerin büyüklüğüne , oda ve cam sayısına göre temizlenecek yere personel yönlendiriyoruz . Kaç temizlik personelinin geleceğini , daha fazla bilgi ve fiyat almak için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz .

Elizan Temizlik Şirketimiz de fiyatlar , temizleteceğiniz yerin m² si , temizlenecek yerin konumu ve temizlenecek yerde çalışacak temizlik personelinin sayısına göre en uygun  fiyatlar  ile hesaplanır . Temizlik malzemeleri bize aittir . Ek ücret olarak hesaplanmaz .