WhatsApp
Telefon
  • Kurtuluş Mah. Hastane Cad. No:7 Nilüfer/BURSA
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

İlk olarak koltuğa dezenfekte su püskürtülür. Komple ıslanan koltuk yüzeyi derinine nüfus etmesi için
biraz bekletilir o halde. Bu süre zarfında kirlerin çoğu kullanılan ilaç sayesinde koltuktan çözünür. Geriye yalnız sabitleşmiş lekeler kalır. Diğer işlem bu lekelerin çıkması yönündedir


Leke türüne göre uygun ilaçlarla tekrar işlem yapılır. Evde koltuk temizleme fiyatları dokusuna zarar vermeyen uygun fırçalar ile lekeli yerler fırçalanır. Son olarak koltuk temizleme fıyatları yüzeyi komple suyundan arındırılarak nemli hale gelecek şekilde %80 suyu çekilir makine yardımıyla hijyenik bir çekyat temizleme yapılmış olur.Bursa koltuk yıkama yapan lekeci tecrübeli yatak temizleme ustalarıyla hizmetinizde.
Temizlik süresince kullanılan leke ilaçlarımız mikrop ve bakteri kırıcı etkiye sahiptir ve kimyasal kalıntılar bırakmadığı için sağlığa olumsuz bir etkisi yoktur.


Koltuk Yıkama Bursa

Evinizde iş yerinizde ofisinizde sürekli kullanılan koltuklarınız kirlenip kötü görüntülere sebep olabilir. Kirlenen koltuklar pis bir görüntünün yanında yeni koltuklarınızı yeni olmasına rağmen eskimiş ve yıpranmış gösterecektir. Evdeki araç gereçler ile bile mümkün olmayan ve tam anlamıyla temizlik sağlayamayacağınız koltuklarınız için mutlaka profesyonel bir koltuk yıkama hizmetine başvurmalısınız. Sizlerde bu konuda işin ehli olan Bursa da hizmet veren Bursa koltuk yıkama firmaları ile iletişime geçmelisiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik kaç saat sürüyor ?

Temizlenecek yere personellerimizle birlikte , şirketimizin aracıyla sabah saatlerinde geliyoruz ve temizliği bitirmeden  çıkmıyoruz, bu sebeble yapılan temizleme hizmetiniz memnuniyet garantisi ile tamamlanıyor  . Bitmeyen istisnai durumlarda , aynı  gün öğleden  sonra saatlerin de destek ekiplerimizle  temizliği bitiriyoruz.

Tabii ki , En Az (1)  bir gün önceden temizlik için randevu aldığınız günü erteleyebilir , arzu ederseniz de temizliği iptal ettirebilirsiniz . Temizlik iptali için iletişim kısmımızda bulunan adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sigara kullanan ve kullanmayan personellerimiz mevcut . Kullanan personellerimiz kesinlikle kapalı alanda ( ofisiniz de , eviniz de ) sigara içmez . Ben yine de sigara kullanmayan temizlik personeli istiyorum diyorsanız , randevu alırken belirtmeniz yeterlidir.

Temizlik yapılacak yerin büyüklüğüne , oda ve cam sayısına göre temizlenecek yere personel yönlendiriyoruz . Kaç temizlik personelinin geleceğini , daha fazla bilgi ve fiyat almak için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz .

Elizan Temizlik Şirketimiz de fiyatlar , temizleteceğiniz yerin m² si , temizlenecek yerin konumu ve temizlenecek yerde çalışacak temizlik personelinin sayısına göre en uygun  fiyatlar  ile hesaplanır . Temizlik malzemeleri bize aittir . Ek ücret olarak hesaplanmaz .