WhatsApp
Telefon
  • Kurtuluş Mah. Hastane Cad. No:7 Nilüfer/BURSA
Okul ve Yurt Temizliği

Okul ve Yurt Temizliği

Okul temizliği hijyenik ve sağlıklı bir ortam için çok önem arz etmektedir. Öğrencilerin yoğunluğundan dolayı okulların hijyen, temizlik ve dezenfekte gibi konularda titiz davranması, düzenli olarak hijyen ve temizliğinin sağlanması gerekir.

Öğrenci sayısı olarak çok fazla öğrencinin bulunduğu bu ortamda bakteriler hızla üreyebilir ve pek çok öğrencinin hayatının riske atabilecek hastalıklar ortaya çıkabilir. Okulu temiz tutmak için tedarik edeceğimiz temizlik personelinin işidir.

Temizlik Personeli neler yapmalıdır.

Sabah geldiğinde çöpleri toplayıp çöp kovasına atmalıdır. Çöp kovalarındaki çöpleri boşaltıp wc, ve ıslak zeminin bulunduğu alanların temizlik ve dezenfeksiyonu yapılmalıdır. Öğrencilerin sık kullandığı koridorların, temizlik makineleri ile silinip paspasladık tan sonra bütün alanı firmamızın sağlayacağı dezenfekte pompası ile dezenfekte ederek öğrencilerin geldiği saatten önce hizmeti bitirmelidir. Öğrenim devam ederken gün içerisinde en az saat te bir lavaboları kontrol edip temiz kalmasını sağlamalıdır. Ortak alanlar düzenli olarak silinip temizlenmelidir. Akşam bütün öğrenci çıktıktan sonra, sabah erken saate hazırlık yapılmalıdır.

OKUL YURT VE KAMPÜSLER

ELİZAN Temizlik Hizmetleri olarak mevcut kamu ve özel tüm eğitim kurumlarına ve eğitime dayalı tüm yerleşkelere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Okullar, kolejler, dershaneler, yurtlar, kreşler, fakülte binaları, kampüsler, üniversiteler kısacası eğitime hizmet eden her alanda maksimum kalitede hizmeti minimum bedelde sunmaya talibiz.

Ücretsiz ekspertiz ve fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik kaç saat sürüyor ?

Temizlenecek yere personellerimizle birlikte , şirketimizin aracıyla sabah saatlerinde geliyoruz ve temizliği bitirmeden  çıkmıyoruz, bu sebeble yapılan temizleme hizmetiniz memnuniyet garantisi ile tamamlanıyor  . Bitmeyen istisnai durumlarda , aynı  gün öğleden  sonra saatlerin de destek ekiplerimizle  temizliği bitiriyoruz.

Tabii ki , En Az (1)  bir gün önceden temizlik için randevu aldığınız günü erteleyebilir , arzu ederseniz de temizliği iptal ettirebilirsiniz . Temizlik iptali için iletişim kısmımızda bulunan adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sigara kullanan ve kullanmayan personellerimiz mevcut . Kullanan personellerimiz kesinlikle kapalı alanda ( ofisiniz de , eviniz de ) sigara içmez . Ben yine de sigara kullanmayan temizlik personeli istiyorum diyorsanız , randevu alırken belirtmeniz yeterlidir.

Temizlik yapılacak yerin büyüklüğüne , oda ve cam sayısına göre temizlenecek yere personel yönlendiriyoruz . Kaç temizlik personelinin geleceğini , daha fazla bilgi ve fiyat almak için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz .

Elizan Temizlik Şirketimiz de fiyatlar , temizleteceğiniz yerin m² si , temizlenecek yerin konumu ve temizlenecek yerde çalışacak temizlik personelinin sayısına göre en uygun  fiyatlar  ile hesaplanır . Temizlik malzemeleri bize aittir . Ek ücret olarak hesaplanmaz .